artykuł

Zdobądź powieść „Gra na cztery” Hanny Cygler | Rozdanie patronackie zupelnieinnaopowiesc.com

Dzięki uprzejmości Domu Wydawniczego Rebis mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej powieści Hanny Cygler „Gra na cztery”.

To już dwudziesta powieść tej autorki. Pytanie konkursowe brzmi:  

Którą z poprzednich dziewiętnastu powieści Hanny Cygler cenisz najbardziej, a przede wszystkim za co.

Mamy nadzieję, że fani Hanny Cygler wykażą się kreatywnością godną ich ulubionej autorki. Jury nagrodzi najciekawsze odpowiedzi. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 8 marca 2019 r., do godz. 23.59

1 komentarz

  1. Najbardziej cenię pierwszą przeczytaną powieść autorki, bo od niej zaczęła się moja przygoda z p.H.Cygler. „Kolor bursztynu” – to wspaniała obyczajowa powieść z wątkiem kryminalnym. Autorka ciekawie opisuje historię Neli /opuszczoną przez męża/ wychowującą samotnie dwójkę dzieci. Spodobała mi się idealnie wykreowana główna bohaterka, która potrafi walczyć o następny dzień. Sporo humoru, wspaniałe dialogi, nietuzinkowe osoby, tempo akcji i zaskakujące zakończenie…Jest tu i miłość, i przyjaźń, relacje rodzinne i dawne tajemnice. Zachwycił mnie sposób pisania i wciągające zwroty akcji. Sporo realizmu, a zarazem poczucia humoru. Może miłość troszeczkę nieprawdopodobna, ale mnie to się spodobało. Powieść wzbudzała we mnie skrajne emocje i wciągnęła od pierwszych stron. „Kolor bursztynu” to bardzo ciekawa historia z bursztynem… Od tej książki zaczęłam tropić kolejne, pojawiające się powieści p.Hanny Cygler. I polecam ja wszystkim, którzy jeszcze nie znają autorki, by zaczęli znajomość z nią właśnie od „Koloru bursztynu”.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: