artykuł

Joanna Opiat-Bojarska będzie gościem Grandy | Festiwal pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com

Autorka kilkunastu kryminałów, w tym „Ucieczki” i „Gry o wszystko” będzie gościem Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda, nad którym Zupełnie Inna Opowieść ma patronat medialny. Pisarkę spotkacie w sobotę, 22 września, o godz. 11.

Teraz będzie megamęsko | Z Joanną Opiat-Bojarską rozmawia Przemysław Poznański

Joanna Opiat-Bojarska ma już ugruntowane miejsce na polskiej scenie kryminału, choć pisać zaczęła przez przypadek, debiutując groteskową i autobiograficzną powieścią „Kto wyłączy mój mózg”, która jest zapisem jej zwycięskiej walki z paraliżem ciała i chorobą autoimmunologiczną.

MÓJ MÓZG NIE JEST PŁCI ŻEŃSKIEJ | Rozmowa z Joanną Opiat-Bojarską

Do niedawna pisała jednocześnie trzy serie – o psycholog Aleksandrze Wilk, dziennikarce śledczej Annie Rogozińskiej, a przede wszystkim o parze policyjnych detektywów: Burzyńskim i Majewskim.

Gra o życie | Joanna Opiat-Bojarska, Ucieczka

Dwie pierwsze serie zostały już zkończone, trzecia – zgodnie z zapowiedziami pisarki – ma być kontynuowana, lecz teraz na warsztacie Joanna Opiat-Bojarska ma „coś specjalnego”. To nowa seria, która będzie – jak zapowiadała w wywiadzie dla zupelnieinnaopowiesc.com – „megamęska”. Być może coś na ten temat zdradzi podczas spotkania organizowanego na festiwalu Granda.

Podejrzana | Joanna Opiat-Bojarska, Gra o wszystko

Sobota, 22 września, godz. 11, Pawilon, Ewangelicka 1, Poznań

Tajna broń pisarza. Michał Larek i Joanna Opiat-Bojarska zdradzą sekrety warsztatu pisarskiego i przedstawiają swoich konsultantów. Ich gośćmi będą: marek Bronicki – były komendant lubuskiej policji oraz  “Marek” – były funkcjonariusz Biura Spraw Wewnętrznych Policji. Spotkanie poprowadzi Przemysław Semczuk

Program festiwalu

%d bloggers like this: