artykuł

Przemysław Semczuk na Grandzie | Festiwal pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com

Dziennikarz i pisarz Przemysław Semczuk będzie gościem Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda, nad którym Zupełnie Inna Opowieść ma patronat medialny. Z autorem powieści „Tak będzie prościej” możecie spotkać się dwukrotnie – w piątek 21 września o godz. 19.00 i w sobotę, 22 września, o godz. 11.

Przemysław Semczuk jest przede wszystkim dziennikarzem i reportażystą. Publikował m.in. w „Newsweek Polska”, „Wprost”, „Focus Historia” i „Wysokich Obcasach Extra”. Jest autorem takich książek reportażowych jak „Zatajone katastrofy PRL”, „Czarna wołga: kryminalna historia PRL”, „Wampir z Zagłębia” i „Kryptonim Frankenstein”. W tym roku opublikował oparta na faktach powieść kryminalną „Tak będzie prościej”.

Zapraszamy do przeczytania recenzji książki „Tak będzie prościej”:

Śmierć przewodnika | Przemysław Semczuk, Tak będzie prościej

Zapraszamy do obejrzenia wideorozmowy z Przemysławem Semczukiem:

Powieść napisana z niedosytu | Wywiad z Przemysławem Semczukiem [WIDEO]

A tu relacja z wykładu Przemysława Semczuka w Worku Kości, dotyczącego sprawy opisywanej w „tak będzie prościej”:

Zagadka niewyjaśnionej zbrodni | Relacja ze spotkania z Przemysławem Semczukiem

 

Przypadki widzenia. Przemysław Semczuk rozmawia z Krzysztofem Jackowskim o współpracy z policją i jasnym widzeniu zbrodni

21 września, godz. 19., Pawilon, Ewangelicka 1, Poznań

Tajna broń pisarza. Michał Larek i Joanna Opiat-Bojarska zdradzą sekrety warsztatu pisarskiego i przedstawiają swoich konsultantów. Ich gośćmi będą: Marek Bronicki – były komendant lubuskiej policji oraz  “Marek” – były funkcjonariusz Biura Spraw Wewnętrznych Policji. Spotkanie poprowadzi Przemysław Semczuk.

22 września, godz. 11, Pawilon, Ewangelicka 1, Poznań

Program festiwalu

%d