konkurs

Zdobądź powieść „Gdybyś wiedziała” Grażyny Jeromin-Gałuszki | Konkurs na zupelnieinnaopowiesc.com

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy dla Was trzy egzemplarze powieści Grażyny Jeromin-Gałuszki „Gdybyś wiedziała”.

„Gdybyś wiedziała” to opowieść o przyjaźni, silnych emocjach, poświęceniu, zdradzie i zemście, a także o kompromisach, które nieodwracalnie zmieniają nasze życie. Bohaterkami są Kamila, Magda, Ramona i Julia, dawne koleżanki z tej samej klasy, które po ukończeniu szkoły spotykają się co pięć lat na wspaniałych imprezach w domu Julii. Akceptują swoje wybory życiowe, wspierają się w trudnych chwilach, a w imię przyjaźni byłyby gotowe przekroczyć wiele granic. 

Pytanie konkursowe brzmi:

Lubicie powieści o przyjaźni, takiej na całe życie? Jeśli tak, koniecznie uzasadnijcie swoją opinię i podajcie przykłady książek.

Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi. Jury nagrodzi trzy najciekawsze, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 4 listopada 2021 r., do godz. 23.59

Regulamin ⬇

1 komentarz

  1. Przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna. Jest to najpiękniejsza więź, która powinna łączyć bliskich zarówno w rodzinie jak i partnerstwie. Lubię czytać książki o przyjaźni na całe życie ponieważ one uczą wagi tego połączenia między ludźmi.
    Możemy ją znaleźć w cyklu „Darów Anioła” autorstwa Cassandra Clare gdzie przez wszystkie części widzimy przyjaźń między Simonem, a Clary. Przetrwała ona mimo zawodu miłosnego, a może właśnie poprzez niego się utwierdziła.
    „Mały Książe” uczy, że w miłości (więc i przyjaźni) odpowiadamy za ludzi, których oswoimy i wpuścimy do swojego życia.
    W cyklu o Sherlock Holmes towarzyszy detektywowi Watson, który nie tylko dla niego pracuje, ale jest oddanym przyjacielem, a ich relacja wraz z tym jak doskonale uzupełniają się podczas podejmowanych spraw pokazuje idealnie jak potrzebujemy drugiej osoby, która nas będzie uzupełniać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: