konkurs

Zdobądź „Kto jest bez grzechu” Agnieszki Jeż | Konkurs na zupelnieinnaopowiesc.com

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Słownego mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej powieści Agnieszki Jeż „Kto jest bez grzechu”.

„Kto jest bez grzechu” to trzecia część kryminalnej serii z Wierą Jezierską, zdolną, choć nie do końca wierzącą w siebie policjantką z Giżycka, której przychodzi mierzyć się z prawdziwie skomplikowanymi sprawami. Tym razem letni, senny spokój miasta zostaje zburzony przez zniknięcie młodej dziewczyny, a zaraz potem – niespodziewaną śmierć. Zaginiona Ewelina to tegoroczna maturzystka, wzorowa uczennica i córka doskonała. Denatem jest Nęcki, jej ojczym – z zawodu tirowiec, barwna postać uwikłana w działalność na granicy prawa. Policjantka ma po swojej stronie nietypowych sprzymierzeńców i intuicję. Przeciw sobie – nie tylko tego, kto zabił, ale i całą miejscową obyczajowość.

Pytanie konkursowe brzmi:

Czy lubisz kryminały rozgrywające się w małych miasteczkach? Jeśli tak, to koniecznie uzasadnij dlaczego i podaj przykłady książek.

Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi. Jury nagrodzi trzy najciekawsze, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 19 września 2021 r., do godz. 23.59

Regulamin ⬇

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: