konkurs

Zdobądź „Trik” Emanuela Bergmanna | Konkurs na zupelnieinnaopowiesc.com

Dzięki uprzejmości Domu Wydawniczego REBIS mamy dla Was trzy egzemplarze powieści Emanuela Bergmanna „Trik”.  

To opowieść o chłopcu, który wierzy w magię i pozbawionym złudzeń staruszku, który nie wierzy już w nic. Wielki Zabbatini, czarodziej sceny, prestidigitator, gwiazda „czarnej magii”, siedzi zgorzkniały w swoim domu w Los Angeles i oczekuje już tylko tego, co nieuniknione. Dawno utracił wiarę w magię życia. Na drugim końcu miasta jedenastoletni Max wymyka się przez okno swojego pokoju, by odnaleźć wielkiego czarodzieja.

Pytanie konkursowe brzmi:

Opowiedzcie nam o magii, jaką spotykacie w książkach i jaką są dla Was książki. Koniecznie podajcie przykłady i uzasadnijcie.

Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi. Jury nagrodzi trzy najciekawsze, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 9 sierpnia 2021 r., do godz. 23.59

Regulamin ⬇

1 komentarz

  1. Magia książek, którą znajduję w nich za każdym razem gdy po nie sięgam jest umiejętność przemieszczania się. Jest to przemieszczanie się w czasie, zarówno w dawną historię, historię, która mogła lecz się nie zdarzyła, w czas, który może się zdarzyć. Jest to przemieszczanie się po umysłach ludzkich, psychice bohaterów, meandrach ich uczuć. Jest to przemieszczanie się po moich emocjach, uciekanie w zapomnienie by dać porwać się nurtowi historii. Jest to przemieszczanie się po sztuce nauki, którą jest całe nasze życie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: