artykuł

„Nieludzko piękna jesień” Jacka Melchiora pod naszym patronatem | Premiera już 30 listopada

Już 30 listopada nakładem Wydawnictwa Seqoja ukaże się książka Jacka Melchiora „Nieludzko piękna jesień”, którą objęliśmy naszym patronatem.

To jest o ludziach. I fakt, że trzeba o tym przypominać, jest jeszcze dziwniejszy niż sytuacje, w których zostali przedstawieni. Zahukany pracownik fabryki lekarstw, sędziwa śpiewaczka operowa, biznesmen z dorosłymi córkami, atrakcyjna sprzątaczka… Co ich wszystkich łączy? Dlaczego znaleźli się w salonie tatuażu?

Tragikomiczna (o)powieść w sześciu odsłonach o godności, przemijaniu i – tak, oczywiście, o miłości i seksualności, która czasem rozdaje nieoczekiwane karty.

Ta książka wejdzie nie tylko pod skórę jak tatuaż, ale i do krwi. Jacek – znów – mistrzowsko opowiada i udowadnia, że ludzkie losy tylko z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego. Już nigdy nie spojrzycie tak samo na emerytkę z naprzeciwka ani na bogacza w luksusowym aucie.

Mikołaj Milcke, autor „Geja w wielkim mieście”

Wciągająca sztafeta historii osób odkrywających swoją naturę, próbujących wyzwolić się spod ciężaru „normalności”. Jedno wydarzenie przewraca całe ich życie i pozwala odetchnąć pełną piersią…

Anna Sikorska blogerka, autorka „Hiszpanii w filmach Pedra Almodovara”.

Jacek Melchior  jest teatrologiem, radiowcem, melomanem, autor pięciu powieści m.in. „XXL”, „Regina zamyka drzwi” oraz „Kochanek”.

Książkę możecie kupić w przedsprzedaży na stronie wydawcy

%d bloggers like this: