nasz patronat

Zbiór esejów „Siostry” pod naszym patronatem | Premiera 10 listopada

Już 10 listopada ukażą się „Siostry” – eseje Justyny Bargielskiej, Mariki Krajniewskiej i Izabeli Szolc. A już 4 listopada przedpremierowe spotkanie w księgarni im. Baczyńskiego w Warszawie. Objęliśmy książkę naszym patronatem.

„Siostry” to zbiór emocji, lęków i nadziei. To wszystko to, czym możemy służyć innym – piszą autorki. – Nasze wzloty i upadki, kręte ścieżki, które oswajałyśmy, by dojść tu, gdzie jesteśmy. Nasza droga każdego dnia wyznacza nową linię startu, a pragnienia pokazują coraz to nowsze linie mety. Ufamy w ich piękno i wartość. Ufamy w naszą moc, dzięki której odkrywamy dorodność własnej siły i głębię bezsilności. Podążamy ścieżką akceptacji i wdzięczności. Twierdzimy, że każda z nas jest wystarczająca i zachwyca swoim życiem. Nasza wspólna książka to zaproszenie dla Ciebie, byś z czułością skupiła uwagę na sobie, na własnej drodze. Może nasze historie będą dla ciebie drogowskazem.

Asperger, rozwód, toksyczne relacje, a może zwyczajny przytłaczający wstyd, który zniewala? O tym wszystkim piszą autorki dla swoich sióstr, takich jak Ty. Po co? By poczuły, że nie są same.

Premiera książki, której wydawcą jest Papierowy Motyl, będzie miała miejsce 10 listopada, a już 4 listopada (piątek) o godz. 19.30 w księgarni im. Baczyńskiego (ul. Żeromskiego 81, Warszawa) przedpremierowe spotkanie, w którym udział wezmą Marika Krajniewska i Justyna Bargielska. Spotkanie poprowadzi pisarka Danuta Awolusi.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: