fragment książki

„Lista śmierci” Jacka Carra | Przeczytaj fragment

„Reece siedział sam w ciemnym salonie. Jego zmysły były pod ciągłym ostrzałem, potrzebował miejsca, w którym nie będzie nic widział ani słyszał. Migreny jeszcze się pogorszyły. Był pewien, że guz go zabija. Świadomość, że jego dom wygląda jak miejsce potyczki, tylko nasiliła oślepiający ból. Podziurawione ściany, drzwi wejściowe zastąpione sklejką metr dwadzieścia na dwa czterdzieści przybitą do framugi. Przesiąknięta krwią wykładzina w sypialni zerwana przez ekipę sprzątającą; większość mebli doszczętnie zniszczona albo nosząca ślady po kulach. Z nieznanych mu powodów ten sam rodzaj przemocy, przeciwko któremu walczył i który starał się trzymać z dala od swojego kraju, wtargnął do jego salonu i odebrał mu rodzinę”.

Przeczytajcie fragment powieści Jacka Carra „Lista śmierci”, wydanej przez wydawnictwo Czarna Owca.

KLIKNIJ W OBRAZEK ⬇

Nowa seria thrillerów politycznych z oficerem Navy Seals Jamesem Reecem! 

Afganistan. Oficer elitarnej formacji Navy SEALs, James Reece, dowodzi operacją prowadzoną pod osłoną nocy. Gdy jego oddział wpada w zasadzkę, Reece jest jednym z dwóch ocalałych. Jako dowódca zostaje obarczony winą za największe niepowodzenie w historii amerykańskich sił specjalnych.

W dniu powrotu do Stanów Zjednoczonych żołnierz, który uczestniczył razem z nim w feralnej operacji, popełnia samobójstwo. Jednak żadna z tych tragedii nie może mierzyć się z tym, co Reece zastanie we własnym domu. Doprowadzony do ostateczności odkrywa, że ma tylko jeden powód, by żyć dalej – zemstę.

Jack Carr – emerytowany oficer Navy SEALs. W ciągu dwudziestu lat spędzonych w jednej z najbardziej elitarnej formacji operacji specjalnych na świecie dowodził w walkach na południowych Filipinach oraz w Iraku i Afganistanie. W książkach korzysta z własnych doświadczeń, emocji i przeżyć. Lista śmierci to pierwszy thriller polityczny z kapitanem Jamesem Reece’em. W przygotowaniu są następne części trylogii.

%d bloggers like this: