konkurs

Zdobądź „Poszukiwaczy siódmej księgi” Izabeli Szylko | Konkurs

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Studio O’Rety mamy dla Was trzy egzemplarze powieści Izabeli Szylko „Poszukiwacze siódmej księgi”.

Londyński prawnik Jerzy Adams przyjeżdża do Krakowa na pogrzeb babki. Spotkanie z Alicją, prowadzącą poszukiwania zaginionej księgi rękopisu De revolutionibus Mikołaja Kopernika sprawia, że jego uporządkowane życie zamienia się w ryzykowną przygodę. Wielki astronom oddał do druku tylko sześć z siedmiu ksiąg swojego dzieła. Dlaczego ukrył ostatnią? Zaszyfrowaną tajemnicę powierzył siedmiu zaufanym osobom, które miały ją ustnie przekazywać kolejnym pokoleniom. Co skrywa tajna księga? Czy uda się złamać szyfr sprzed pięciuset lat?

Pytanie konkursowe:

Za co lubicie powieści przygodowo-sensacyjne z historycznymi tajemnicami i dziełami sztuki w tle? Koniecznie podajcie przykłady i uzasadnijcie wybór.

Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi. Jury nagrodzi trzy najciekawsze, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 22 kwietnia, do godz. 23.59.

Regulamin (udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu)

Link do przedsprzedaży – Bonito

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: