artykuł

Dystrybucja „Unicestwienia” Houellebecqa wstrzymana | Nieakceptowalna jakość druku

Wydawnictwo W.A.B. wstrzymało dystrybucję najnowszej powieści Michela Houellebecqua „Unicestwienie”. Powodem jest nieakceptowalna jakość druku.

„Stało się. „Unicestwianie” Houellebecqa się… unicestwiło. Wielotysięczny nakład książki ruszył z drukarni wprost do księgarń i salonów, tak abyście dostali nową powieść francuskiego autora jak najszybciej i… zaczął się psuć. Niektóre egzemplarze mają pofalowane strony, inne – rozmazującą się farbę na okładce lub w środku. Słowem: prawdziwe unicestwienie” – pisze wydawnictwo na Facebooku.

Jak czytamy, pierwszą reakcją było zareklamowanie książek w drukarni. Niestety po wymianie części nakładu egzemplarze nadal są w nieakceptowalnym stanie.

Jesteśmy rozczarowani

„W związku z tym podjęliśmy trudną, ale konieczną decyzję: wstrzymujemy dystrybucję obecnego nakładu i zlecamy nowy druk książki w innej drukarni – obecnej niestety nie możemy już zaufać. Książka może, a na nawet na pewno będzie tymczasowo niedostępna. O terminie nowego druku niezwłocznie Was poinformujemy. Przepraszamy wszystkie osoby, które kupiły „Unicestwianie” i musiały się rozczarować. Jak najbardziej Was rozumiemy, jesteśmy równie rozczarowani”  – czytamy w poście wydawnictwa.

Prawo do reklamacji

Wszystkie egzemplarze z zepsutego nakładu podlegają reklamacji. Należy napisać mejla na adres unicestwianie@gwfoksal.pl, dołączenie zdjęcia egzemplarza oraz zdjęcia paragonu / dowodu zakupu online / dowodu transakcji.

Wydawnictwo zaznacza, że poinformuje o terminie nowego druku.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: