konkurs

Już 19 maja premiera „Odwróć wzrok” Rachel Abbott | Zdobądź książkę w konkursie

Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem autorstwa Rachel Abbott – „Odwróć wzrok” – ukaże się w Polsce już 19 maja nakładem wydawnictwa Filia. A my ogłaszamy konkurs dla miłośników tej autorki, w którym mamy do rozdania trzy egzemplarze tej powieści.

„Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć.

Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj stanowczo zbyt długo. Teraz Genevieve nie żyje, a policja jest już w drodze. Czas ruszać w drogę. Muszę trzymać się planu, który opracowałam po przybyciu do tego miasta. Torbę mam już spakowaną. Zawsze tak robiłam. Zniszczę każdy dowód mojego istnienia. Policja nigdy nie może mnie odnaleźć. Jeśli im się to uda, to jemu również. Popełniłam błąd i ktoś musiał umrzeć. Ale to ja doprowadziłam do jej śmierci.

Muszę dokonać wyboru. Jeśli będę dalej uciekać, nigdy się nie zatrzymam. Jeśli wrócę, on każe mi cierpieć. Ile ludzkich żyć może zrujnować jeden człowiek?”

Pytanie konkursowe brzmi:

Za co kochacie twórczość Rachel Abbott? Które z jej książek najbardziej Was poruszyły? Koniecznie uzasadnijcie swój wybór.  

Jury nagrodzi trzy najciekawsze odpowiedzi, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 14 maja 2021 r., do godz. 23.59

Regulamin 👇

1 komentarz

  1. „Odwróć wzrok” to świetny thriller, który zmusza czytelnika do myślenia. Nie da się od niego oderwać 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d