konkurs

Zdobądź trylogię Sarah A. Denzil | Konkurs na zupelnieinnaopowiesc.com

Uwaga, konkurs z okazji premiery! Dzięki uprzejmości wydawnictwa Filia mamy dla Was komplet trzech powieści autorstwa Sarah A. Denzil – „Morderczyni”, „Ktoś musi umrzeć” i „Czas na śmierć”, które łączy postać Isabel Fielding.

Leah wierzyła, że w końcu może spać spokojnie. Bardzo się myliła.

Wytwórnia filmowa planuje nakręcić film na kanwie wydarzeń z życia Isabel Fielding, ale Leah nie ma wątpliwości, że to poważny błąd. Kiedy zamordowana zostaje aktorka wcielająca się w nią w filmie, Leah przekonuje się o swojej racji w najokrutniejszy ze sposobów.

Wszystko wydaje się proste do wytłumaczenia, kiedy najgorsza z seryjnych morderczyń ucieka z więzienia na kilka godzin przed zabójstwem. Ale Tom, syn Leah, pojawia się na miejscu pierwszy, a Seba, jej chłopaka, nie przekonuje jego niewinne postępowanie. Nawet Leah musi przyznać, że nie zna już tak dobrze swojego syna po tym, jak zniknął z jej życia przed wieloma miesiącami bez żadnego kontaktu.

Kiedy znika brat Seba, Josh, napięcie sięga zenitu. Seb podejrzewa, że Tom ukrywa swoją winę, a Leah boi się swoich własnych demonów. Przez cały ten czas wszyscy są obserwowani. Fieldingowie znów ze sobą współpracują, a to oznacza, że nikt nie może czuć się bezpiecznie.

„Czas na śmierć” to ostatnia część serii o Isabel Fielding. Fani nie poczują się zawiedzeni. Wraz z liczbą trupów rośnie napięcie. Każdy jest podejrzany. Nikt nie jest niewinny.

Pytanie konkursowe:

Sarah A. Denzil to mistrzyni thrillerów. Napiszcie, za co lubicie akurat tę autorkę, a jeśli jeszcze nie znacie jej książek, napiszcie, za co lubicie gatunek thrillera.

Jury nagrodzi najciekawszą odpowiedź, wyróżniającą się kreatywnością i – co istotne – oryginalną, nigdzie nie publikowaną wcześniej. Komentujcie pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 27 marca 2021 r., do godz. 23.59.

Regulamin 👇

1 komentarz

 1. Sarah A Denzil tworzy książki których się nie zapomina!
  To nie są czytała, które na półkę się odkłada 😄
  I nie, nie jest to żadna przesada 😉
  Jej książki mroczny klimat gwarantują,
  Dobrą intrygą mnie ujmują 😀
  Podejrzany jest każdy,
  A niewinny – żadny!
  Strach i przerażenie nawet mi się udziela,
  A na skroniach nerwowy pot się zbiera…
  Do końca nie znam tej zagadki rozwiązania,
  A jej zakończenie – to rzecz niesłychana!
  Po jakimś czasie do o jej książek chętnie wracam,
  Mimo znanego zakończenia – na inne rzeczy uwagę zwracam😄
  Jej trylogia na mej półce by się przydała,
  Ahh, jakże często bym do niej zaglądała 😍

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: