artykuł konkurs

Zdobądź powieść „Musisz mi uwierzyć” Minki Kent | Konkurs na zupelnieinnaopowiesc.com

Uwaga, konkurs! Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Filia mamy dla Was – z okazji premiery książki – trzy egzemplarze powieści Minki Kent „Musisz mi uwierzyć”.

Każdego dnia Dove Damiani przejeżdża obok swojego dawnego domu, w którym jej eks mieszka z jej psem i jej byłą instruktorką jogi, obok swoich dawnych sąsiadów i dawnego życia, które kiedyś opisywała z czułością jako „przerażająco idealne”. Ludzie uważają Dove za zgorzkniałą i zawziętą. Po rozwodzie została praktycznie z niczym. Kiedy ciało jej byłego męża zostaje znalezione w brzozowym zagajniku przed mieszkaniem Dove w dniu, w którym obchodziliby piątą rocznicę ślubu, śledczy czynią z niej główną podejrzaną. Przysięga, że tego nie zrobiła. W ciągu całego swojego trzydziestoczteroletniego życia nie skrzywdziła nawet muchy. Jednak gdy dowodów świadczących przeciwko niej przybywa, Dove zaczyna kwestionować swoją pamięć, poczytalność i – w końcu – swoją niewinność.

Pytanie konkursowe brzmi:

„Musisz mi uwierzyć” to thriller psychologiczny, a konkurs skierowany jest do miłośników tego gatunku. Napiszcie, za co cenicie powieści napisane w tym gatunku. Koniecznie podajcie przykłady i uzasadnijcie wybór.

Jury nagrodzi trzy najciekawsze odpowiedzi, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 9 października 2020 r., do godz. 23.59

Regulamin 👇

%d bloggers like this: