artykuł

„Cudze słowa” Wita Szostaka pod naszym patronatem | Wyjątkowy pakiet przedpremierowy

Ruszyła przedsprzedaż najnowszej powieści Wita Szostaka „Cudze słowa”, która objęliśmy naszym patronatem. Książka ukaże się 14 października, nakładem wydawnictwa Powergraph, ale jeśli  zamówicie ją już teraz, otrzymacie książkę z autografem oraz unikatowy notes, swoim wyglądem nawiązujący do powieści.

W „Cudzych słowach” siedem osób kreśli portret Benedykta. Z każdej opowieści wyłania się inny bohater. Czy twórca najoryginalniejszej z krakowskich restauracji, ukochany uczeń charyzmatycznego filozofa i kochanek dwóch niezwykłych kobiet to na pewno ta sama osoba?

„Cudze słowa” uwodzą wizją śródziemnomorskiej wyspy szczęśliwej i krakowskich mglistych Plant, pachną świeżo pieczonym chlebem i pilawem z jagnięciną. Powoli odkrywają przed czytelnikiem tajemnicę notesów, pełnych cudzych słów.

„Cudze słowa” to ciągłe budowanie i burzenie mitu, zderzanie się różnych wersji i odkrywanie nieuchwytnej prawdy o człowieku. Wit Szostak poszukując w literaturze nieprzetartych szlaków, tworzy nową literacką jakość.

Link do przedsprzedaży: bit.ly/cudze_slowa_przedsprzedaz

%d bloggers like this: