artykuł

„Załoga” Grzegorza Kalinowskiego pod naszym patronatem | Premiera już 24 lutego

Już 24 lutego premiera powieści „Załoga” – kolejnego tomu z kryminalnej serii Grzegorza Kalinowskiego z komisarzem Arturem Koniecznym i redaktor Joanną Becker. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Skarpa Warszawska, pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com.  

„Załoga” to pierwszy polski kryminał rockowy, który zabiera nas w podróż w szalone lata osiemdziesiąte i ani na chwilę nie pozwoli odetchnąć. Tym razem komisarz Konieczny, którego znamy z kryminału „Gra w oczko”, musi zmierzyć się z zagadką tajemniczej rodziny japońskiego biznesmena. W tym samym czasie Joanna Becker próbuje przy okazji przygotowywania programu o muzyce lat 80. poznać przyczyny śmierci undergroundowego muzyka – wokalisty dobrze zapowiadającego się zespołu Załoga.

Czemu nad grupa muzyków i ich znajomych wisiało fatum? Co wyrosło ze zbuntowanych gwiazd? Co robiły w latach osiemdziesiątych ważni dziś biznesmeni i politycy? Te pytania przyniosą odpowiedzi, jakich nikt się nie spodziewa.

„Załoga” to drugi współczesny kryminał Grzegorza Kalinowskiego, znanego też z retrokryminalnych powieści „Śmierć frajerom” oraz „Pogromca grzeszników”, „Śledztwo ostatniej szansy” i „Śmierć z ogłoszenia”.   

%d bloggers like this: