artykuł

Zdobądź powieść „Poza kontrolą” Kathryn Croft | Rozdanie patronackie na zupelnieinnaopowiesc.com

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Burda Książki mamy dla Was trzy egzemplarze powieści Kathryn Croft „Poza kontrolą”. Uwaga, to kolejny konkurs skierowany przede wszystkim do miłośników thrillerów.

Jak piszemy w naszej recenzji, „Poza kontrolą” wpisuje się w gatunek, który można by nazwać „home thriller” lub „family thriller” – rozgrywający się w czterech ścianach dramat, ze śmiercią w tle. To opowiadana w pierwszej osobie, w czasie teraźniejszym, historia kobiety, doświadczającej w swoim życiu przede wszystkim rozczarowania. Rozczarowania tym, że jej marzenia się nie spełniają, i to mimo olbrzymiego wysiłku, jaki wkłada w to, by je zrealizować. 

Pytanie konkursowe brzmi:  

„Poza kontrolą” to thriller psychologiczny. Czy lubisz powieści z tego gatunku? Jeśli tak, to wskaż konkretny tytuł i uzasadnij swój wybór.

Jury nagrodzi trzy najciekawsze odpowiedzi, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 22 października 2019 r., do godz. 23.59

2 komentarze

  1. B A.Paris ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI gdyż za zamkniętymi drzwiami nie wszystko wygląda tak pięknie i idealnie. Idealne małżeństwo!? Oj nie! Świetna książka. Dzięki niej „wciągnęły” mnie thrillery psychologiczne

  2. W tym roku bardzo duże wrażenie zrobił na mnie thriller psychologiczny Marty Zaborowskiej „Lęki podskórne”. Jest to tak trzymająca w napięciu i zagadkowa powieść, że po prostu nie można się od niej oderwać. Ze smakiem wykreowane, głębokie psychologicznie postaci, piękny język naracja i intrygująca fabuła. Dla mnie to powieść perfekcyjna, która się delektowałam

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: