artykuł

„Rodzina” Louise Jensen pod naszym patronatem | Premiera 18 września, a jutro u nas fragment książki

Już 18 września premierę będzie miał thriller psychologiczny „Rodzina” autorstwa mistrzyni gatunku Louise Jensen. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Burda Książki, pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com. A jutro u nas fragment książki!

Czy błąd matki może kosztować córkę wszystko?

Wstrząśnięta nieoczekiwaną utratą męża Laura stara się zapewnić bezpieczną przyszłość sobie i swojej siedemnastoletniej córce Tilly. Gdy towarzystwo ubezpieczeniowe odmawia jej wypłacenia odszkodowania za śmierć Gavana, a właściciel domu grozi eksmisją, zdesperowana kobieta zwraca się o pomoc do wspólnoty prowadzącej organiczną farmę za miastem. Obcy ludzie okazują jej więcej ciepła i współczucia niż rodzina i Laura z wdzięcznością przyjmuje ich zaproszenie, by dołączyć do komuny. Jednak na farmie dochodzi do coraz bardziej niepokojących incydentów, a gdy zarówno Laura jak i Tilly ulegają urokowi charyzmatycznego lidera wspólnoty, Alexa, córka nagle zwraca się przeciwko matce…

Czy krew naprawdę jest gęstsza niż… obsesja?

„Rodzina” to kolejny thriller mistrzyni gatunku Louise Jensen, która sprzedała już ponad milion egzemplarzy swoich książek. Jej pierwsze dwie książki, „Siostra” i „Prezent”, królują na listach bestsellerów „USA Today” oraz Amazona. „Prezent” ma tez szansę pojawić się jako serial telewizyjny. Trzecia książka autorki, „Surogatka” znalazła się finale konkursu Książka Roku Lubimyczytać.pl.

Powieści Jensen zostały przetłumaczone na dwadzieścia pięć języków.

%d bloggers like this: