artykuł

Lilia Łada będzie gościem Grandy | Festiwal pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com

Autorka „Zabójstwa z urzędu”, Lilia łada, będzie gościem Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda, nad którym Zupełnie Inna Opowieść ma patronat medialny.

„Zabójstwo z urzędu” to literacki debiut byłej dziennikarski i… urzędniczki. Jak pisaliśmy w recenzji: choć autorka doskonale rysuje klaustrofobiczny świat miejskiej instytucji z jej siatką formalnych i nieformalnych powiązań, to potrafi w konstrukcji kryminalnych intryg odbić się od lokalności i dać nam uniwersalną opowieść o chciwości, zachłanności i małości.

Sekret urzędnika | Lilia Łada, Zabójstwo z urzędu

Zupełnie Inna Opowieść ma patronat medialny nad książką. Autorka będzie gościem gali premier. A tu relacja z zeszłorocznej gali:

Dwanaście krwawych nowości | Gala Premier Festiwalu Granda

Sobota, 22 września, godz. 19.30, Aula Artis, ul. Kutrzeby 10

GALA PREMIER, czyli co nowego w kryminale. Książki zaprezentują: Robert Malecki, Marcel Woźniak, Michał Larek, Max Czornyj, Mateusz Lemberg, Piotr Bojarski, Dagmara Andryka, Bartosz Szczygielski, Anna Bińkowska, Jacek Ostrowski, Krzysztof A. Zajas, Piotr Liana, Agnieszka Pruska, Lilia łada. Spotkanie z pisarzami poprowadzi Dariusz Milejczyk. Na spotkanie obowiązują bezpłatne zaproszenia 

Program festiwalu 

%d