artykuł seriale

Serial „Kruk. Szepty słychać po zmroku” już w niedzielę | CANAL+ odkoduje pierwszy odcinek

Już w tę niedzielę, o godzinie 21:30 na antenie CANAL+ zostanie wyemitowany premierowy odcinek serialowego thrillera „KRUK. Szepty słychać po zmroku” z Michałem Żurawskim w roli głównej. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała specjalne pasmo odkodowane.

Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości – to punkt wyjścia serialu, którego pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 18 marca w ramach odkodowanego sygnału. Treści na odkodowanym kanale będą dostępne dla abonentów platformy nc+ nieposiadających opcji dodatkowej CANAL+ w swojej ofercie oraz abonentów sieci kablowych, w których oferowany jest CANAL+ i które zdecydowały się odkodować sygnał dla swoich klientów – m.in. UPC, Multimedia Polska, Vectra, Inea, Netia, Toya i innych.

Przeczytaj także: 

Ruszają zdjęcia do serialu „Nielegalni” według Severskiego | Znamy obsadę!

fot. materiały prasowe nc+

„KRUK. Szepty słychać po zmroku” to oryginalna produkcja CANAL+ z Michałem Żurawskim w roli głównej. Za reżyserię odpowiada Maciej Pieprzyca, scenariusz napisał Jakub Karolczuk, producentem jest Piotr Dzięcioł („Ida”).
Obok Michała Żurawskiego („Dzikie róże”, „Jestem mordercą”) w serialu zobaczymy Cezarego Łukaszewicza („Belfer”), Katarzynę Wajdę („Jesteś bogiem”), Andrzeja Zaborskiego („Róża”), Annę Nehrebecką („Chce się żyć”), Marcina Bosaka („W ciemności”) oraz Jerzego Schejbala („Yuma”). Za muzykę odpowiada natomiast jeden z najzdolniejszych twórców muzyki filmowej – Bartosz Chajdecki, który skomponował ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak: „Jestem mordercą”, „Bogowie”, „Chce się żyć” czy „Najlepszy”.
Premierowe odcinki „KRUK. Szepty słychać po zmroku” na ekranie CANAL+ w każdą niedzielę, od 18 marca o godz. 21:30. Po emisji na antenie serial dostępny będzie w nc+ GO.

fot. materiały prasowe nc+
%d bloggers like this: