konkurs

Zdobądź „Na białym koniu” Adam Dzierżka | KONKURS

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Initium mamy dla Was trzy egzemplarze powieści Adama Dzierżka „Na białym koniu”.

Świat Karola, z pozoru spokojny i poukładany, zmienia się w ponury koszmar, gdy pewnej nocy odwiedza go ojciec przyjaciółki z dawnych lat z nietypową prośbą. Miałby pomóc mu odszukać córkę. Problem w tym, że dziewczyna opuściła dom rodzinny lata temu, a jej jedyny trop stanowi krążący po sieci film… Film, w którym Natalia gra główną rolę.

Na białym koniu to niepokojący thriller psychologiczny z elementami gore, który przenosi czytelników w gęstą atmosferę zagrożenia i niepewności, gdzie zacierają się granice moralności, a psychika pogrąża się w nieludzkim szaleństwie.

Pytanie konkursowe:

Czy lubicie thrillery psychologiczne, które odsłaniają schowane na co dzień przed nami najmroczniejsze zakamarki otaczającego nas świata? Jeśli tak, to podajcie przykłady i koniecznie uzasadnijcie wybór.

Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi. Nagrodzimy trzy najciekawsze, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 4 listopada, do godz. 23.59.

Przeczytajcie naszą recenzję:

Regulamin

3 komentarze

  1. Tak , lubię thrillery psychologiczne. Jednym z nich była niedawno przeczytana przeze mnie książka Las zaginionych autorstwa Agnieszki Pietrzyk. Autorka tak ciekawie lawirowała między postaciami, nadając im swoiste cechy charakteru,że mogłoby się wydawać że wiemy jak zakończy się książka. Moment współczucia dla rodziny gdzie ginie ich dziecko , współczucie dla matki, emocje pełne zrozumienia , a po kilku stronach zmienia się wszystko. Ta książka pokazuje jak bardzo trzeba być czujnym w ocenianiu drugiej osoby , jak czasem mało potrzeba żeby się pomylić i jak różni są ludzie i jak bardzo potrafią ukryć te negatywne cechy Martyna Antoniewska

  2. Tak , lubię thrillery psychologiczne. Jednym z nich była niedawno przeczytana przeze mnie książka Las zaginionych autorstwa Agnieszki Pietrzyk. Autorka tak ciekawie lawirowała między postaciami, nadając im swoiste cechy charakteru,że mogłoby się wydawać że wiemy jak zakończy się książka. Moment współczucia dla rodziny gdzie ginie ich dziecko , współczucie dla matki, emocje pełne zrozumienia , a po kilku stronach zmienia się wszystko. Ta książka pokazuje jak bardzo trzeba być czujnym w ocenianiu drugiej osoby , jak czasem mało potrzeba żeby się pomylić i jak różni są ludzie i jak bardzo potrafią ukryć te negatywne cechy charakteru.

  3. Mroczne thrillery psychologiczne pozwalają nam zajrzeć w głąb psychiki ludzkiej z bezpiecznego miejsca. Każdego z nas choć trochę fascynuje ta ciemna strona, której bardzo się boimy mając świadomość, że też znajduje się w nas.
    Tego typu literatura jest atrakcyjna dla mnie również, dlatego że poza mrocznym światem pokazuje też siłę ludzkich wyborów i możliwości jakie mamy w sobie by pokierować właściwie naszymi wyborami. Patrząc pod tym kątem widzimy jak człowiek ma dużą władzę nad własnym, ale też cudzym życiem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d