fragment książki

„Odwróć wzrok” Rachel Abbott | Przeczytaj fragment książki

„Jestem złym człowiekiem. Człowiekiem z wadami, winnym chciwości i zazdrości. Choć bardzo się staram, nie udaje mi się stać kimś lepszym, a wszystkie próby pokutowania za grzechy są wyśmiewane”. Zapraszamy do przeczytania fragmentu książki Rachel Abbott „Odwróć wzrok”, wydanej przez Wydawnictwo Filia.

PRZECZYTAJ FRAGMENT (KLIKNJ W OBRAZEK) ⬇️

Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem.

„Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć.

Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj stanowczo zbyt długo. Teraz Genevieve nie żyje, a policja jest już w drodze. Czas ruszać w drogę. Muszę trzymać się planu, który opracowałam po przybyciu do tego miasta. Torbę mam już spakowaną. Zawsze tak robiłam. Zniszczę każdy dowód mojego istnienia. Policja nigdy nie może mnie odnaleźć. Jeśli im się to uda, to jemu również. Popełniłam błąd i ktoś musiał umrzeć. Ale to ja doprowadziłam do jej śmierci.

Muszę dokonać wyboru. Jeśli będę dalej uciekać, nigdy się nie zatrzymam. Jeśli wrócę, on każe mi cierpieć. Ile ludzkich żyć może zrujnować jeden człowiek?”

Przeczytaj naszą recenzję:

%d bloggers like this: