artykuł

Liz Lawler „Kiedy spałaś” | Przeczytaj fragment thrillera psychologicznego!

„Oślepiło ją silne światło. Oczy zaczęły łzawić, więc musiała przymknąć powieki. Światło było tak silne, że nie mogła dostrzec lampy. Ze zdumieniem, a jednocześnie przerażeniem uświadomiła sobie, gdzie jest. Nie była w części sali oddzielonej parawanem. Na jej oddziale nie było takiego oświetlenia. Mieli małe górne lampy, których światło można było zasłonić dłonią. Nie leżała na swoim oddziale. Znajdowała się na Sali operacyjnej. Dlaczego, u licha, właśnie tutaj?” Zapraszamy do przeczytania fragmentu thrillera psychologicznego Liz Lawler „Kiedy spałaś”.  

Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego, pod naszym patronatem.

PRZECZYTAJ FRAGMENT (KLIKNIJ W OBRAZEK) 👇

Proszę nadal szukać pomocy w szpitalu i nie spodziewać się, że będziecie tam świadkami morderstwa. No chyba, że sfilmują moją książkę – śmieje się Liz Lawler, autorka thrillera psychologicznego „Kiedy spałaś”. Rozmawia Jakub Hinc.

Przeczytaj wywiad z autorką

Dla Alex Taylor, szpitalny SOR w urokliwym angielskim Bath, który dla większości z nas jest miejscem, w którym poszukujemy ratunku, okazał się groźniejszy, niż mogłaby przypuszczać w najbardziej przerażających snach.

Przeczytaj recenzję książki

%d bloggers like this: