artykuł

Zdobądź książkę Zuzanny Pol „Kolekcjonerka zbrodni” | Konkurs na zupelnieinnaopowiesc.com

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Bellona mamy dla Was trzy egzemplarze książki Zuzanny Pol „Kolekcjonerka zbrodni”.

Ta książka to dziewięć reporterskich opowieści o kryminalnych zdarzeniach, z których każde zasługiwałoby pewnie na osobną książkę – okrutnych, pokazujących sposób działania psychopatycznych umysłów, a także bezsilność lub obojętność wszystkich tych, którzy owym zbrodniom nie zapobiegli choć często mogli. Każda z tych spraw musi nami podczas lektury książki wstrząsnąć, niezależnie od tego czy już je znamy, bo były medialnie głośne, czy dowiadujemy się tu o nich po raz pierwszy. Zuzanna Pol dobiera bowiem sprawy takie, których nie da się nijak usprawiedliwić, w których nawet przez moment nie mamy wątpliwości co do winy sprawcy, i w których nie da się zakwestionować prostego podziału ról na ofiarę i na sprawcę właśnie.

Pytanie konkursowe brzmi:

Wolisz czytać o morderstwach wymyślonych przez pisarzy czy o tych prawdziwych – uzasadnij, powołując się na książki, które najbardziej Cię poruszyły.

Jury nagrodzi trzy najciekawsze odpowiedzi, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 22 maja 2020 r., do godz. 23.59

Regulamin 👇

%d bloggers like this: