artykuł

Już wkrótce serial DC „Stargirl” | Premiera w HBO GO 19 maja

Już 19 maja, dzień po amerykańskiej premierze, zobaczymy „Stargirl”, nowy serial DC o superbohaterach tym razem w nastoletnim wydaniu. Polska premiera w HBO GO.

„Stargirl”, fot. materiały prasowe

„Stargirl”przedstawia losy licealistki Courtney Whitmore (Brec Bassinger), która odkrywa o u siebie supermocne i postanawia zainspirować grupę młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości. Chce w ten sposób wypełnić dziedzictwo pozostawione przez drużynę superbohaterów z Justice Society of America. 

„Stargirl”, fot. materiały prasowe
„Stargirl”, fot. materiały prasowe
„Stargirl”, fot. materiały prasowe

W głównej roli w serialu zobaczymy Brec Bassinger. W pozostałych rolach występują: Yvette Monreal, Anjelika Washington, Cameron Gellman, Trae Romano, Jake Austin Walker, Hunter Sansone, Meg DeLacy, Neil Jackson, Christopher James Baker, Amy Smart i Luke Wilson.

„Stargirl”, fot. materiały prasowe

Serial „Stargirl” stworzony został przez Geoffa Johnsa (Titans, Wonder Woman, Batwoman), który jest także jednym z producentów wykonawczych. Razem z nim obowiązki te pełnili również: Greg Berlanti (Arrow, Titans, Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow), Melissa Carter (Queen Sugar, seriale Kochanki, The Lottery), Sarah Schechter (Batwoman, Riverdale, Blindspot: Mapa zbrodni) i Greg Beeman (Timeless, Heroes, Falling Skies). Serial Stargirlwyprodukowany został przez Berlanti Productions i Mad Ghost Productions we współpracy z Warner Bros. Television.

Premiera serialu Stargirl zaplanowana została na 19 maja w HBO GO. Nowe odcinki dodawane będą co tydzień, we wtorki.

%d bloggers like this: