artykuł

Targi Książki w Warszawie od 28 do 31 maja | Na PGE Narodowym

Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie odbędą się od 28 do 31 maja na PGE Narodowym. To jedno z najważniejszych w roku spotkań czytelników, autorów, wydawców z Polski i zagranicy.

Program targów obejmuje ponad 1200 wydarzeń, w tym spotkania autorskie, panele dyskusyjne, warsztaty, a także wydarzenia specjalne i premiery książek. W programie znajdą się wydarzenia międzynarodowe z udziałem twórców i instytucji z wielu krajów, w tym m.in. z Korei, Włoch, Norwegii, Gruzji, Armenii czy Ukrainy, a wśród pisarzy, których będzie można spotkań podczas targów znajdą się też goście z zagranicy, m.in. Jennette McCurdy, Graham Masterton, Camilla Grebe, Margit Auer, Carla Montero oraz Bianca Bellová.

Jako Gość Honorowy pojawi się Szardża – emirat Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Podczas Targów ogłoszone zostaną nazwiska laureatów Nagrody Literackiej Unii Europejskiej, Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego, a także m.in. Nagród „Nowej Fantastyki”. Odbędą się też takie wydarzenia jak Festiwal Kryminalna Warszawa, Komiksowa Warszawa, Dzień Reportażu z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego, Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej „Ojce i Dziatki” oraz Festiwal Siła Słowa.

Więcej na stronie organizatora

Zostaw odpowiedź

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Odkryj więcej z Zupełnie Inna Opowieść

Zasubskrybuj już teraz, aby czytać dalej i uzyskać dostęp do pełnego archiwum.

Czytaj dalej

Odkryj więcej z Zupełnie Inna Opowieść

Zasubskrybuj już teraz, aby czytać dalej i uzyskać dostęp do pełnego archiwum.

Czytaj dalej