wideo wywiad

Cyryl Sone o powieści „Nigdy już nie uciekniesz” | Rozmawia Przemysław Poznański [WIDEO]

To wszystko, z czy ja, i z czym pięć tysięcy polskich prokuratorów musi się mierzyć w swojej codziennej pracy w Polsce, z tym samym mierzy się też mój bohater, Konrad Kroon. Wiedziałem, że nie mogę pisać żadnej bujdy, nawet jeśli trudno jest utrzymać uwagę czytelnika nie opowiadając choćby o seryjnych mordercach – mówi Cyryl Sone, autor powieści „Nigdy już nie uciekniesz”. Rozmawia Przemysław Poznański.

OBEJRZYJ FILM 🎬

Inspirowany rzeczywistymi wydarzeniami wciągający kryminał autorstwa prawdziwego prokuratora!

Latem 2010 roku w Trójmieście dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć młodych dziewczyn. Pierwsze tropy prowadzą do luksusowego klubu dla bogatych biznesmenów. Ale nikomu nie zależy, by sprawa ujrzała światło dzienne…

Po latach zawieszone śledztwo trafia na biurko Konrada Kroona – najbardziej nieustępliwego z gdańskich prokuratorów. Wbrew naciskom przełożonych Kroon zaczyna drążyć i dokopywać się do prawdy. A ta okazuje się ledwie wierzchołkiem góry lodowej.

Czy pozornie niepowiązane uprowadzenia mają związek z międzynarodową siatką przemytników werbujących modelki do pracy w zagranicznych agencjach towarzyskich? A może to tylko przypadkowe ofiary psychopatycznego mordercy?

Ambitny prokurator musi cofnąć się w przeszłość, by rozwiązać najbardziej skomplikowaną zagadkę kryminalną w całej swojej dotychczasowej karierze, która doprowadzi go na granicę obłędu!

Kroon orientuje się, że przez całe życie próbował przed czymś uciec, ale ciągle biegł w niewłaściwą stronę.
Aż do teraz.

Opis pochodzi od wydawcy

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d