artykuł

Siódmy tom „Cormorana Strike’a” ma okładkę | Premiera „The Running Grave” 26 września

Wydawca serii „Cormoran Strike” tworzonej przez J.K. Rowling pod pseudonimem Robert Galbraith, pokazał okładkę najnowszej powieści, czyli „The Running Grave”. Premiera oryginalnego wydania 26 września.

Książka ukaże się w dziesięć lat od premiery „Wołania kukułki”, pierwszego tomu z Cormoranem Strike’iem i Robin Ellacott. „The Running Grave” to siódmy tom cyklu z planowanych przez autorkę dziesięciu. Jak do tej pory książki z tego cyklu sprzedały się w ponad 11 milionach egzemplarzy tylko w języku angielskim. Książki też są systematycznie przenoszone na mały ekran.

O czym jest „The Runnig Grave”? Prywatny detektyw Cormoran Strike kontaktuje się ze zmartwionym ojcem, którego syn Will wyjechał, by przyłączyć się do grupy religijnej działającej w jednej z wsi hrabstwa Norfolk. Universal Humanitarian Church (Powszechny Kościół Humanitarny) jest z pozoru pokojową organizacją, która prowadzi kampanię na rzecz lepszego świata. Jednak Strike odkrywa, że ​​pod ta otoczką kryją się ciemne sprawki, w tym niewyjaśnione zgony.

Aby spróbować uratować Willa, partnerka biznesowa Strike’a, Robin Ellacott, postanawia zinfiltrować kult i jedzie do Norfolk, aby żyć we wspólnocie incognito. Ale czyniąc to, nie jest gotowa na czyhające tam na nią zagrożenie, ani na cenę, jaką przyjdzie jej zapłacić…

Premiera oryginalnego wydania książki 26 września.

Źródło: robert-galbraith.com

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: