konkurs

Zdobądź „Nieco bliżej piekła” Adama Dzierżka | Konkurs na zupelnieinnaopowiesc.com

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Initium mamy dla Was trzy egzemplarze powieści Adama Dzierżka „Nieco bliżej piekła”. Premiera książki już 15 czerwca.

Szokujące morderstwa, zawiła intryga, brutalny i bezkompromisowy śledczy z własnym kodeksem karnym i mała miejscowość nieprzygotowana na to, co nadchodzi. W małym mazurskim uzdrowisku dochodzi do pierwszego od wielu lat brutalnego morderstwa. Ofiarą jest bezdomna kobieta, a jej śmierć zostaje powiązana z przypadkami tajemniczych zgonów, do których dochodziło w Młodziewicach na przestrzeni ostatnich kilku tygodni.

Pytanie konkursowe:

Co najbardziej porusza Was w kryminałach? Atmosfera miejsca? Nietuzinkowy śledczy? Motywy zbrodni? Koniecznie podajcie przykłady i uzasadnijcie swój wybór.

Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi. Jury nagrodzi trzy najciekawsze, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 15 czerwca, do godz. 23.59.

Regulamin (udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu)

1 komentarz

 1. Kryminały lubię za wyjątkowość i nietuzinkowość.
  Za to,że są z jednej strony zachwycające,
  A z drugiej powalające.
  Są czadowe
  I uderzają w głowę😁
  Wywołują ciary
  I nocne koszmary.
  Za zakończenie – szczęka z podłogi zbierana
  A ja usatysfakcjonowana👀
  To był Czerwony Wilk – Jen Williams. Co tutaj się działo to głowa mała. Mrożące krew w żyłach opisy zbrodni, mnóstwo trupów – rasowy kryminał. Książka wywołała totalny chaos w mojej głowie. Porywa już od pierwszych stron, czyta się ją powoli, tutaj wszystko jest przemyślane. Sekrety zabójcy po kolei wychodzą na światło dzienne by stworzyć zaskakujący finał którego nie da się przewidzieć.
  Z jednej strony przeraża a z drugiej zadziwia. Wywołała u mnie kac książkowy. Nie mogłam się po niej pozbierać żeby zacząć czytać następną książkę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: