artykuł

Harry Potter: Turniej domów Hogwartu | Prowadzi Helen Mirren – od poniedziałku w HBO GO

Już od poniedziałku w HBO GO będzie można zobaczyć czteroczęściowy turniej prezentujący zmagania największych miłośników Harry’ego Pottera „Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu”. Gospodynią programu jest Helen Mirren.

Dwie dekady po premierze pierwszego filmu o Harrym Potterze – „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, adaptacji powieści J. K. Rowling, fani sagi o młodym czarodzieju stają do walki, w której będą sprawdzać swoją wiedzę o świecie czarodziejów.

W programie „Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu”, którego gospodynią jest wyróżniona Oscarem aktorka Helen Mirren, uczestnicy odpowiadać będą na setki pytań i zmierza się z wyznaczonymi im zadaniami, będą też zaskakiwani przez wizyty gości specjalnych, a wszystko po to, aby udowodnić, że znają rozległe uniwersum jak własną kieszeń. Uczestnicy rywalizować będą o zwycięski tytuł i puchar. 

Program wyprodukowany został przez Warner Bros. Unscripted Television, we współpracy z Warner Horizon oraz Robinem Ashbrookiem i Yasmin Shackleton z theoldschool.

„Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu” składa się z czterech części. Pierwsza część pojawi się w HBO GO już w poniedziałek, 29 listopada. Premiery kolejnych odcinków będą odbywać się co tydzień w poniedziałki.

%d