konkurs

„Dama z blizną” Izabeli Szylko | Zdobądź książkę w konkursie

Uwaga, konkurs! Zdobądź powieść Izabeli Szylko „Dama z blizną”, która ukazała się pod naszym patronatem.

W trakcie kampanii prezydenckiej jeden z kandydatów zostaje zamordowany. Wszystko wskazuje, że to zabójstwo polityczne. Prowadzący śledztwo komisarz Hardy nie ufa oczywistym rozwiązaniom. Kiedy wychodzą na jaw tajemnice z przeszłości, sprawy zaczynają się komplikować. Gra o władzę staje się grą o życie. Czy zabójstwo polityka wiąże się z wcześniejszym uprowadzeniem jego żony? Kto zyskał na śmierci kandydata? A kto najwięcej straci?

Pytanie konkursowe brzmi:

Czy lubicie kryminały z wątkami politycznymi w tle. A jeśli tak, to za co? Podajcie przykłady.

Jury nagrodzi trzy najciekawsze odpowiedzi, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 17 czerwca 2021 r., do godz. 23.59

Regulamin ⬇

1 komentarz

  1. Kryminały z polityką w tle są bardzo ciekawe ponieważ nie ma takiego kraju, w którym polityka nie miałaby ciemnych kart historii rodem z kryminałów. Zaś polityka, która włączona jest w fabułę, podkręca opowieść, nadaje jej powagi, waga rozwiązania kryminalnej zagadki staje się jeszcze większa, a czytelnik mocniej się wciąga w intrygi, sam w głowie przesłuchuje podejrzanych, którzy mogą należeć do wyższego szczebla rządzących.

    Obserwuję profil jako: Daga Lelek

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: