artykuł

„Krew z krwi” Przemysława Piotrowskiego pod naszym patronatem | Premiera 19 maja

Poświęcilibyście życie innego człowieka, aby uratować chore dziecko? Swoje dziecko? Już 19 maja nakładem wydawnictwa Czarna Owca ukaże się najnowsza powieść Przemysława Piotrowskiego „Krew z krwi”. Objęliśmy książkę naszym patronatem. A już wkrótce wywiad z autorem!

Gdy pewnego ranka policjanci z wydziału zabójstw pukają do jego drzwi, Daniel Adamski nie wydaje się zaskoczony. Zaniepokojony, zestresowany, zdenerwowany – tak. Ale tej wizyty akurat się spodziewał. W końcu to dopiero pierwszy raz, kiedy ktoś zabił człowieka dokładnie tak, jak Adamski opisał to w jednej ze swoich książek.

Daniel Adamski jest nie tylko autorem kryminałów. To przede wszystkim samotny ojciec wychowujący śmiertelnie chorego Leosia. Kiedy los uśmiecha się do nich w najbardziej szkaradny sposób, zsyłając mordercę psychopatę, Adamski postanawia zrobić wszystko, by uratować syna. Tego dnia rozpoczyna się przewrotna gra między policją, pisarzem i jego najbardziej zabójczym fanem…

Przemysław Piotrowski, autor rewelacyjnie przyjętej przez czytelników trylogii o komisarzu Igorze Brudnym, powraca z zupełnie nowym tytułem. Krew z krwi to poruszająca książka o ojcowskiej miłości, która nie zna żadnych granic.

1 komentarz

  1. Tak! Zapowiada się wyśmienicie! Może zgarnę idealnie na swoje urodziny 🙂 Dzięki, pozdrawiam!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: