artykuł

„Ślady” Katarzyny Kieleckiej pod naszym patronatem | Premiera 24 lutego

Już 24 lutego nakładem wydawnictwa Szara Godzina ukażą się dwa tomy „Śladów” Katarzyny Kieleckiej – „Psim tropem” i „Rudy warkocz”. Objęliśmy powieści naszym patronatem.

Dzięki tym powieściom czytelnicy poznają dalsze losy  bohaterów „Sedna życia” i „Piętna dzieciństwa” – w sensacyjnej odsłonie.

Edycie i Jędrkowi nareszcie wszystko się układa. Pochłonięci miłością, opieką nad dziewięcioletnim Grzesiem oraz psem Kufą nie dostrzegają, że rodzinne szczęście wisi na włosku. Edyta niepokoi się o swoje zdrowie oraz odkrywa, że mąż ją okłamuje. Nieoczekiwanie pod ich domem pojawia się była żona Jędrka. Ponadto dwaj podejrzani mężczyźni obserwują każdy krok Blińskich. Kiedy podczas spaceru znika Kufa, a po niej Grześ, wydarzenia nabierają tempa. Czy powróciły demony przeszłości?

Dwutomowa powieść –„Ślady. Psim tropem”i „Ślady. Rudy warkocz”- to połączenie powieści obyczajowej i trzymającego w napięciu thrillera. Znajdziecie tu skrywane latami tajemnice, niewyjaśnione sprawy, zaskakujące zwroty akcji oraz przyjaźń i miłość – w każdej ich odsłonie. Nie zabraknie wzruszeń, refleksji i dreszczu grozy. A wszystko to doprawione ciętym językiem i sporą dawką poczucia humoru.

Do powieści dołączone jest opowiadanie-niespodzianka.

Katarzyna Kielecka mieszka w Łodzi z dwójką dorastających muzyków. Z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym. Pracuje w banku. Debiutowała powieścią „Sedno życia”(2019), którego kontynuacja –„Piętno dzieciństwa” ukazała się w 2020 r. Rok później premierę miały „Pod tym samym niebem” oraz książka dla dzieci „Gieśki. Księga przygód”. W 2020 r. ukazały się kolejne powieści jej autorstwa: „Cytrusowy gaj” oraz ”Na tej samej ziemi”.

1 komentarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: