artykuł

„Bonda” znowu nie będzie | Nowa data premiery to 8 października

Premiera 25. filmu o agencie 007 znowu została przełożona. „Nie czas umierać” obejrzymy (prawdopodobnie) w październiku.

Film z Danielem Craigiem w roli Jamesa Bonda nie ma szczęścia. Z powodu pandemii koronawirusa jego premiera została właśnie przełożona po raz… czwarty. Ni będzie to zatem kwiecień, ale 8 października.

Decyzji trudno się dziwić – niemal 60 proc. kin w USA wciąż pozostaje zamkniętych, w tym wszystkie w Nowym Jorku i Los Angeles. Dotyczy to też kin w Europie.

O czym jest najnowszy „Bond”? Agent 007 odszedł już z czynnej służby, ale o pomoc prosi go jego przyjaciel Felix Leiter, oficer CIA, który poszukuje zaginionego naukowca. Kiedy staje się jasne, że uczony został uprowadzony, Bond musi stawić czoła niebezpieczeństwu, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział. W filmie występują Daniel Craig jako Bond (już po raz ostatni), Rami Malek, jako Safin, Ana de Armas jako Paloma, Léa Seydoux, powtarzająca tu znaną ze „Spectre” rolę Madeleine Swann,  Ralph Fiennes jako M, Naomie Harris jako Eve Monneypenny, Christoph Waltz jako Blofeld, Ben Whishaw jako Q, Jeffrey Wright jasko Felix Leiter i Lashana Lynch jako Nomi.

%d bloggers like this: