artykuł seriale

Powraca serial szpiegowski „Stacja Berlin” | Premiera 3. sezonu w HBO GO już 3 grudnia

Jeden z najciekawszych seriali szpiegowskich ostatnich lat – „Stacja Berlin” powraca. Premiera trzeciego sezonu już 3 grudnia w HBO GO, a w HBO3 obejrzymy go od 16 grudnia. Pomysłodawcą i współscenarzystą produkcji jest popularny pisarz Olen Steinhauer.

„Stacja Berlin”, sezon 3, fot. materiały prasowe

„Stacja Berlin” opowiada o  agencie Danielu Millerze, który odbywa misję w niemieckiej rezydenturze CIA. W trzecim sezonie Miller (Richard Armitage) – agenta, który przyjechał do niemieckiej rezydentury CIA w Berlinie z tajną misją.

Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się w ciągu jedenastu dni na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. W tym czasie kierująca berlińską rezydenturą Valerie Edwards (Michelle Forbes) prowadzi swój zespół przez sprawę dotyczącą relacji na wysokim szczeblu między Federacją Rosyjską a Stanami Zjednoczonymi i ich sojusznikami z NATO. Czy Kreml jest zamieszany w pełną nieczystych zagrań rozgrywkę, która może narazić na szwank i tak już dość kruchy światowy porządek?

Berlin Station Season 3 Episode 302: Fire Knows Nothing of Mercy (materiały prasowe)

W rolach głównych w serialu ponownie wystąpili: Richard Armitage jako Daniel Miller, nominowany do Oscara Richard Jenkins, Rhys Ifans, Leland Orser, Robert Kirsch, dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Ashley Judd oraz Keke Palmer. W nowym sezonie do obsady dołączył Ismael Cruz Córdova jako Rafael Torres, nieprzewidywalny agent CIA. Do ekipy powrócił też James Cromwell, który ponownie pojawi się na ekranie w gościnnym występie w roli Gilberta Dorna – byłego legendarnego agenta CIA.

Berlin Station Season 3 Episode 301: If You Swear, You’ll Catch No Fish (materiały prasowe)

Pomysłodawcą i współscenarzystą Stacji Berlin jest popularny pisarz Olen Steinhauer (autor takich powieści jak: „Turysta” (Amber), „Wszystkie stare noże” (Czarna Owca), „Wszystkie drogi prowadzą do Kairu” (Czarna Owca), który pełni także rolę producenta wykonawczego. Showrunnerem jest Jason Horwitch (Rubicon, House of Cards). Serial został wyprodukowany przez spółki Paramount Television oraz Anonymous Content.

Premiera trzeciego sezonu serialu Stacja Berlin (Berlin Station) odbędzie się w HBO GO już w poniedziałek, 3 grudnia. Na antenie HBO3 produkcja będzie emitowana od 16 grudnia co niedzielę o godz. 22.00, a powtórki w poniedziałki o godz. 20.00.

Byliśmy na planie serialu „Nielegalni” | Reportaż z dnia zdjęciowego

%d bloggers like this: