artykuł seriale

Kultowy serial „True Detective” powraca | Premiera „Detektyw: Kraina nocy” 15 stycznia

Powraca kultowy serial „True Detective”. Premiera „Detektyw: Kraina nocy” 15 stycznia na HBO Max. W rolach głównych Jodie Foster oraz Kali Reis. Zobaczcie zwiastun.

Serial “Detektyw: Kraina nocy” (True Detective: Night Country) zadebiutuje na platformie HBO Max już 15 stycznia. W rolach głównych zobaczymy laureatkę Oscara Jodie Foster oraz Kali Reis. Issa López nie tylko wyreżyserowała wszystkie epizody, ale jest także showrunnerką i odpowiada za scenariusz tej produkcji. Serial będzie składał się z sześciu odcinków.

Zobacz zwiastun:

Gdy w Ennis na Alasce zapada długa noc, ośmiu mężczyzn pracujących w Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal znika bez śladu. By rozwiązać sprawę, detektyw Liz Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis), będą musiały skonfrontować się nie tylko z mrokiem wewnątrz siebie, ale także zagłębić się w prawdy pogrzebane głęboko pod wiecznym lodem.

W obsadzie serialu znaleźli się także Finn Bennett, Fiona Shaw, Christopher Eccleston, Isabella Star LaBlanc, and John Hawkes. Gościnnie wystąpią: Anna Lambe, Aka Niviâna, June Thiele, Diane Benson i Joel D. Montgrand. 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d