nasz patronat

„Bohater” Wiktora Mroka pod naszym patronatem | Premiera 19 maja

Jest na ustach wszystkich… Mściciel, sadystyczny morderca… a może jedyny sprawiedliwy? Już 19 maja nakładem wydawnictwa Initium ukaże się powieść Wiktora Mroka „Bohater”. Objęliśmy książkę naszym patronatem.

W Moskwie w ciągu jednego dnia następuje seria brutalnych morderstw. Ofiarami są pośrednicy finansowi, którzy oferują tak zwane chwilówki, czyli szybkie wysokooprocentowane pożyczki, często wykorzystując nieświadomych klientów na wielkie kwoty. Pułkownik Nikiszyna wraz ze swoim zespołem nie jest w stanie nadążyć za kolejnymi zgłoszeniami. A morderca porusza się niczym duch – zabija niepostrzeżenie, nie zostawia śladów, umyka kamerom i policyjnym zasadzkom. Szybko okazuje się, że ofiary łączą nie tylko malwersacje finansowe…

Jak namierzyć mordercę oszustów, któremu po cichu kibicują mieszkańcy miasta? Czy zabójca zdoła doprowadzić swoją misję do końca, zanim policja połączy wszystkie tropy?

Zespół śledczych w porywającym pościgu za nieuchwytnym mścicielem, który sam wymierza sprawiedliwość.

Nowa książka Wiktora Mroka porywa w szaleńczą gonitwę za bezwzględnym mścicielem. Wciągający kryminał, pełen napięcia, brutalnych zbrodni i zaskakujących zwrotów akcji, który nie pozwoli na złapanie oddechu do samego końca. 

Wiktor Mrok urodzony w 1957 roku; emerytowany wojskowy i zadeklarowany technokrata; posiada gruntowną wiedzę z dziedziny psychologii oraz socjologii; pisarz – chociaż (jak sam przyznaje) nigdy nie zamierzał nim być. Swoją pierwszą książkę pt. „Czerwony parasol” napisał pod wpływem chwili. Kolejne jego dzieła – „Mała baletnica” oraz „Incel” – ugruntowały jego pozycję w literackim świecie. Jego najnowsza powieść zatytułowana „Bohater” ma szansę stać się najlepszym jego dziełem w dotychczasowym, literackim dorobku.

Źródło: opis okładkowy

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: