artykuł wydarzenia

W maju w Warszawie targi książki | Dwukrotnie i w dwóch miejscach  

W maju 2023 roku targi książki w Warszawie odbędą się w maju dwukrotnie i będą organizowane przez dwa różne podmioty, w dwóch różnych miejscach. Jedną z imprez gościć będzie po trzech latach przerwy PGE Narodowy.

Impreza o nazwie Targi Książki i Mediów 2023 VIVELO, organizowane przez spółkę Time, odbędzie się na PGE Narodowym w dniach 18-21 maja. Ma to być wydarzenie na światowym poziomie, łączące funkcję targową z forum dyskusyjnym dla przedstawicieli branży, wydawców, pisarzy, tłumaczy, krytyków literackich oraz czytelników. Organizator spodziewa się ponad 450 wystawców.

Zgodnie z nazwą imprezy, w jednej przestrzeni zostaną zaprezentowane książki i media – w drukowanej odsłonie oraz  w wersji cyfrowej, w tym online, audio, wideo i w innych formach zgodnych z najnowszymi trendami technologicznymi.

Istotnym elementem Targów Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym będą warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania, prelekcje zarówno dla branży wydawniczej, jak i czytelników.

Także w maju – od 25 do 28 – odbędzie się kolejna edycja Targów Książki w Warszawie, organizowanych przez Fundację Historia i Kultura. W tym roku wydarzenie, organizowane w Pałacu Kultury i nauki oraz na Placu Defilad, zgromadziło ok. 500 wystawców z 13 krajów. Z publicznością, na wielu scenach, spotkało się blisko 800 twórców.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: