artykuł

Marcin Dorociński gra w „Mission: Impossible” | „Wierzcie w swoje marzenia”

Marcin Dorociński zagra u boku Toma Cruise’a w najnowszej odsłonie przeboju „Mission: Impossible”. Aktor pochwalił się rolą na Facebooku.

„Pozdrawiam Was serdecznie z Londynu. Nadszedł dzień, w którym (dzięki uprzejmości producentów filmu Mission Impossible) po miesiącach spekulacji, mogę z radością i niemałym wzruszeniem potwierdzić swój udział w tej legendarnej serii” – pisze Dorociński.

Jak zaznacza, w castingu do serii startował już kilka lat temu – wtedy starł się o role w „Mission: Impossible. Ghost Protocol (2011). „Przegrałem – pisze aktor. – Od tego czasu nagrałem ponad 1200 self tape’ów. I przegrałem je wszystkie. Pierwszy self tape wygrałem w zeszłym roku – po ponad dziesięciu latach żmudnych nagrań, wielkich nadziei i starań” – dodaje.

„Chciałbym spróbować za granicą

Dorociński przekonuje, że sukcesy nie przychodzą same, mają to do siebie, że długa droga do nich najczęściej okupiona jest wyrzeczeniami, porażkami, upadkami, rozczarowaniami. „Pamiętam – kiedy zapytany o moje plany zawodowe – cicho i nieśmiało powiedziałam „chciałbym spróbować za granicą”. Pamiętam również kąśliwe uwagi i lekceważące spojrzenia, ale pamiętam równie dobrze, że byli wokół mnie ludzie, które uwierzyli w moje marzenie chyba bardziej niż ja sam. Bo ja Marcin z Kłudzienka zawsze miałem z tym problem” – pisze aktor na FB.

„Jestem wzruszony”

„Dlatego wierzcie w swoje marzenia i nie poddawajcie się. Wasz wielki sen, wyczekane marzenia mogą czekać za rogiem. Cierpliwości i odwagi. Szerokości! Dziękuję Wam za wsparcie! Jestem wzruszony” – kończy swój wpis aktor.

Marcin Dorociński znany jest m.in. z filmów „Rewers”, „Jack Strong”, „303: Bitwa o Anglię”, a także serialu „Gambit królowej”. Za kilka dni zobaczymy go w ekranizacji prozy Marka Krajewskiego, czyli serialu „Erynie”.

Zdjęcie aktora na cover photo: kadr ze zwiastuna serialu Netflix „Gambit królowej”

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: