artykuł seriale

„I tak po prostu” już od 9 grudnia | Kontynuacja „Seksu w wielkim mieście” w HBO GO

„Seks w wielkim mieście” powraca! Już 9 grudnia na HBO GO zobaczymy dwa pierwsze z dziesięciu odcinków serialu „I tak po prostu”, w którym wrócą Carrie, Miranda i Charlotte.

Dziesięciodocinkowy serial Max Original „I tak po prostu” (And Just Like That…) wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga zadebiutuje z dwoma odcinkami 9 grudnia w HBO GO. Następne osiem nowych odcinków będzie można oglądać w kolejne czwartki po jednym odcinku.

Serial Max Original to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO „Seks w wielkim mieście”, wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.W serialu wystąpią również Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson oraz Evan Handler.

Za scenariusz serialu odpowiedzialni są Michael Patrick King, Samantha Irby, Rachna Fruchbom, Keli Goff, Julie Rottenberg and Elisa Zuritsky. Serial HBO „Seks w wielkim mieście” stworzony został przez Darrena Stara i jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Candace Bushnell.

%d bloggers like this: