konkurs

Zdobądź powieść „Nie ten mąż” Kathryn Croft | Konkurs na zupelnieinnaopowiesc.com

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Słownego mamy dla Was trzy egzemplarze thrillera psychologicznego Kathryn Croft „Nie ten mąż”.

„Nie ten mąż” to opowieść o Abby i Robie, którzy właśnie przeprowadzili się do wymarzonego domu w Londynie, gotowi rozpocząć nowy rozdział w życiu. Bo życie jest dobre. I wygląda na to, że będzie jeszcze lepsze, gdy Abby poznaje Siennę, swoją pierwszą prawdziwą londyńską przyjaciółkę, i jej czarującego męża Grega.

Tyle że Greg jest nawet za bardzo czarujący… Niewinna propozycja Sienny, by na jedną noc przyjaciółki zamieniły się rolami, prowadzi Abby do decyzji, których konsekwencje mogą zniszczyć jej idealny świat. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak wtedy, gdy Greg znika.

Pytanie konkursowe brzmi:

Lubicie thrillery psychologiczne? Jeśli tak, to za co? Koniecznie uzasadnijcie swoją opinię i podajcie przykłady książek.

Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi. Jury nagrodzi trzy najciekawsze, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 27 października 2021 r., do godz. 23.59

Regulamin ⬇

%d bloggers like this: