konkurs

Już 19 maja premiera „Przyjdę, gdy zaśniesz” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej | Zdobądź książkę w konkursie

Już 19 maja nakładem Wydawnictwa Słownego ukaże się powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej „Przyjdę, gdy zaśniesz”. My mamy dla Was trzy egzemplarze tej książki, które można wygrać w konkursie.

Po tragicznej śmierci macochy dwudziestoletnia Iga musi się zająć młodszym bratem. Studia, nastolatek w okresie buntu i ojciec, na którego nie można liczyć – Idze nie jest łatwo. Gdy myśli, że dłużej nie da rady, otrzymuje niespodziewane wsparcie. A w jej sercu pojawia się nadzieja, że najgorsze już za nią. To, co zaczynało się jak piękny sen, szybko zmienia się jednak w prawdziwy koszmar. W życiu Igi dochodzi do coraz to nowych tajemniczych zdarzeń, a ona sama nie wie już, komu ufać. Czy wpada w paranoję, czy też naprawdę ktoś próbuje przejąć kontrolę nad jej życiem? Iga nie zrobiła przecież nic złego. A przynajmniej tak jej się wydaje.

Pytanie konkursowe brzmi:

„Przyjdę, gdy zaśniesz” to wciągający thriller psychologiczny. Za co lubicie ten gatunek? Dlaczego sięgacie po takie książki? Koniecznie uzasadnijcie swój wybór.  

Jury nagrodzi trzy najciekawsze odpowiedzi, wyróżniające się kreatywnością i – co istotne – oryginalne, nigdzie nie publikowane wcześniej. Wpisujcie je w komentarzach pod tym wpisem, albo pod postem konkursowym na Facebooku.

Konkurs trwa od chwili publikacji tego wpisu do 21 maja 2021 r., do godz. 23.59

Regulamin 

2 komentarze

  1. A za to samo co inne książki, za emocje, za dreszczyk, za genialną historię, za świetnie wykreowanych bohaterów, których mogę pokochać, znienawidzić, bać się.

  2. Hmmmmm, thrillery psychologiczne…. za co lubię 🤔 A za tę gęsią skórkę, wypieki, mrowienie, czasem skurcz żołądka, ale przede wszystkim za to uporczywe, nieustające do samego końca, zajmujące cały czas główkowanie KTO WINIEN 🕵️

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: