artykuł

„Serca twego chłód” Przemka Corso pod naszym patronatem | Premiera 9 marca

Jaką zapłacilibyście cenę, żeby udawać szczęśliwą rodzinę z Instagrama? Już 9 marca nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukaże się powieść Przemka Corso „Serca twego chłód”. Objęliśmy książkę naszym patronatem.

Kuba jest bezwzględnym seryjnym mordercą. Tym razem jednak to nie on grasuje w Warszawie. To ktoś inny zabija, rzucając mu okrutne wyzwanie, zagrażając całej jego rodzinie.

Jak daleko Kuba będzie musiał się posunąć, żeby ratować swoją ciężarną żonę i fasadę szczęśliwego życia? Czy tak naprawdę w ogóle mu na tym zależy? I co ważniejsze, czy pomoc uzależnionego od narkotyków i alkoholu szwagra z policji, który od lat próbuje go zdemaskować, nie będzie dla niego jeszcze bardziej niebezpieczna niż porywający i katujący młode kobiety „Pan Żartowniś”?

Konfrontacja jest nieunikniona, a jedynym ratunkiem może się okazać nie dobro… tylko pożerający wszystko na swojej drodze mrok.

Przemek Corso – pisarz, konsultant artystyczny, promotor, konferansjer, felietonista, głos radiowy, scenarzysta teledysków, autor tekstów piosenek i bajek dla dzieci, w tym słuchowiska „Niedźwiedź prawie polarny”. Wydał kilka książek, m.in. serię sensacyjno-przygodową o awanturniku i złodzieju zabytków Robercie Karczu („Miasto złodziei”, „Miasto z gliny”), powieść dla dorosłych „Maraton”, nowelę „Gatunek L”, a także dwie bestsellerowe biografie, „GrubSon – na szczycie” i „Rahim – ludzie z tylnego siedzenia”. Ojciec Anastazji i właściciel psa o imieniu BRK. „Serca twego chłód” to jego pierwsza po latach powieść dla dorosłych, powrót do gatunku, który go ukształtował, a także analiza powtarzającego się w jego życiu i działalności artystycznej motywu mroku

%d bloggers like this: