artykuł recenzja

„Awers” pod naszym patronatem | W niedzielę rozmowa online ze wszystkimi autorami

Już w niedzielę porozmawiamy z dwunastoma autorami antologii opowiadań kryminalnych „Awers”, które 14 października ukażą się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. Rozmowa odbędzie się w ramach jesiennej edycji Domowych Targów Książki. „Awers” objęliśmy też naszym patronatem.

Wydarzenie znajdziecie tutaj. A sama rozmowę znajdziecie na fanpejdżu Czwartej Strony Kryminału na FB. Zapraszamy!

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia.
Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią częściej, niż ktokolwiek chciałby przyznać. Sprawiedliwość nie zawsze triumfuje i niekiedy to zło ma ostatnie słowo.

„Awers” to brawurowa wyprawa w głąb bezlitosnej miejskiej dżungli. To uważne spojrzenie na otaczający nas świat, w którym nie brak złowieszczych detali. Pełen niewyjaśnionych zbrodni i niesamowitych historii, niemal pulsujących od zawartego w nich zła.

W tomie znajdziecie opowiadania Adriana Bednarka, Bartosza Szczygielskiego, Hanny Greń, Izabeli Janiszewskiej, Magdy Stachuli, Małgorzaty Rogali, Mariusza Zielke, Marty Guzowskiej, Marty Matyszczak, Przemysława Żarskiego, Roberta Małeckiego i Ryszarda Ćwirleja.

%d