artykuł recenzja

„Poza kontrolą” Kathryn Croft już 16 października | Jutro u nas fragment książki

Już 16 października ukaże się thriller psychologiczny „Poza kontrolą”, autorstwa Kathryn Croft – pisarki, która potrafiła w ciągu roku sprzedać milion egzemplarzy swoich książek. Powieść zostanie wydana nakładem Burda Książki, pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com.

„Będę tutaj cały czas. Nic nie możesz na to poradzić”. Gdy Callie wychodzi za mąż za Jamesa Harwella, wdowca z dwójką dzieci, jest przekonana, że jej marzenie o założeniu rodziny wreszcie się spełniło. Nawet nie podejrzewa, że za kilka miesięcy zostanie aresztowana pod zarzutem morderstwa.

Na razie kobieta z nadzieją patrzy w przyszłość, jednak w domu Harwellów nie układa się dobrze. Synowie Jamesa nie akceptują macochy i robią wszystko, by zamienić jej życie w piekło, a sama Callie ukrywa przed mężem coraz więcej sekretów, które zagrażają ich małżeństwu. Gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, uruchamiając ciąg niepokojących wydarzeń, Callie zaczyna się zastanawiać, czy aby na pewno jest tą samą osobą, za jaką się uważa.

Kathryn Croft – pisarka bestsellerowa

„Poza kontrolą” (The Stranger Within) to chronologicznie druga powieść Kathryn Croft, pisarki, która ma swoim koncie już siedem thrillerów. To pisarka niezwykle popularna – sprzedała milion powieści w ciągu roku od opublikowania swojego trzeciego thrillera.

Ukończyła z wyróżnieniem studia licencjackie w dziedzinie sztuki mediów i literatury angielskiej. Edukację kontynuowała na podyplomowych studiach nauczycielskich. Ostatnie sześć lat spędziła, ucząc angielskiego w szkole ponadpodstawowej co, jak twierdzi, pozytywnie wpłynęło na rozwój jej kariery pisarskiej.

Obecnie cały swój czas poświęca pracy literackiej. Jako rasowy mól książkowy wierzy, że słowo pisane potrafi nie tylko umilać czas, ale też uczyć i zmieniać ludzi. Od dziecka marzyła o tym, by napisać pełnowymiarową powieść – teraz, kiedy jej marzenie się spełniło, za nowy cel postawiła sobie dorównanie popularnością autorom, których pracę podziwia. Jest głęboko przekonana, że jeśli człowiek ciężko pracuje i nigdy się nie poddaje, może osiągnąć wszystko!

Źródło: Burda Książki

%d bloggers like this: