artykuł

Alek Rogoziński powraca z kryminałem „Raz, dwa, trzy…giniesz Ty!” | Premiera 15 maja pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com

Już 15 maja – pod naszym patronatem – ukaże się najnowsza powieść Alka Rogozińskiego „Raz, dwa, trzy…giniesz Ty!”. To kolejna książka wydana przez oficynę Skarpa Warszawska w ramach grupy literackiej TeamPocisk.

Wcześniej w serii ukazały się kryminały „Gra w oczko” Grzegorza Kalinowskiego, „Kiedyś cię odnajdę” Małgorzaty Rogali i „Liście Lucyfera” Krzysztofa Bochusa. Tym razem jednak – po dwóch kryminałach całkiem serio i mrocznym thrillerze – czytelnicy dostaną komedię kryminalną.

O czym jest „Raz, dwa, trzy…giniesz Ty!”? Bartek jest aktorem, który właśnie wywalczył sobie pierwszą większą rolę w superprodukcji. Agnieszka ma szansę dostać pracę w popularnym piśmie o show-biznesie, w którym pracuje już jej przyjaciółka Oliwka. Obie dostają zadanie napisania reportażu z planu filmowego. Zamiast ekscytujących plotek znajdują tam jednak… nieboszczyka. I nie ma wątpliwości, że rozstał się on z życiem wbrew własnej woli.

Szybko okazuje się, że morderstwo na planie filmowym związane jest z wypadkiem, który wydarzył się w tym samym miejscu siedemnaście lat wcześniej. Mało tego! Morderca nie zamierza poprzestać tylko na jednej zbrodni… Czy policja i trójka przyjaciół odkryją jego tożsamość, zanim dojdzie do kolejnej tragedii?

Premiera 15 maja.

%d bloggers like this: