artykuł

Już 16 stycznia „Zamiana” Rebekki Fleet | Ksiażka pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com

Już 16 stycznia ukaże się niezwykła „Zamiana” Rebekki Fleet. To powieściowy debiut autorki, który ukazał się już w piętnastu krajach i cieszy się statusem bestsellera. Powieść ukaże się pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com

Uważaj, kogo wpuszczasz do domu… – czytamy na okładce. A Lee Child, autor powieści o Jacku Reacherze zachwala: Fantastyczny thriller, pełen napięcia i zwrotów akcji.

Oto małżeństwo w kryzysie, Caroline i Francis, otrzymują propozycję zamiany na tydzień ich mieszkania w mieście na otoczony zielenią dom na przedmieściach Londynu, skaczą ze szczęścia. Czeka ich kilka dni z dala od codziennej rutyny, dziecka i napięć, które sprawiły, że ich małżeństwo znalazło się na krawędzi.

Zmiana domu staje się jednak wkrótce źródłem niepokoju. Caroline odkrywa bowiem, że drobne elementy wystroju domu, przypadkowe dla kogoś kto jej nie zna, dobrane zostały specjalnie dla niej. Czyżby po to, by przypomnieć jej dawne życie? Jakby tego było mało, ich sąsiadka, młoda kobieta, zaczyna wykazywać zbyt duże zainteresowanie ich działaniami.

Caroline obawia się, że osoba, o której przez ostatnie lata starała się zapomnieć, desperacko pragnie powrócić do jej życia. A jej powrót oznaczałby ogromnie niebezpieczeństwo dla Caroline i jej rodziny.

Premiera książki już 16 stycznia.

Rebecca Fleet, Zamiana

Przeł. Agata Zano

Marginesy, premiera 16 stycznia 2019

%d bloggers like this: