artykuł

Wygraj „Dom węży” Mateusza Lemberga | Konkurs na zupelnieinnaopowiesc.com

Ogłaszamy kolejny konkurs patronacki – tym razem dzięki uprzejmości wydawnictwa Od Deski Do Deski mamy dla was trzy egzemplarze powieści Mateusza Lemberga „Dom węży”.

Jak pisaliśmy w recenzji, w każdej z warstw – kryminalnej, psychologicznej i obyczajowej „Dom węży” jest przede wszystkim opowieścią o nienawiści. A ściślej – o mężczyznach, którzy nienawidzą kobiet. Ale jest też opowieścią o próbie wyzwolenia się. Z matni zgotowanej przez oprawcę, a może przede wszystkim z matni kompleksów i wpojonych norm.

Zachęcamy do przeczytania recenzji.

A co trzeba zrobić, żeby powalczyć o egzemplarz? Napiszcie w komentarzu pod tym wpisem, albo w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku na fanpejdżu Zupełnie Inna Opowieść, dlaczego chcielibyście przeczytać powieść „Dom węży”, czym może Was ona zaskoczyć?

Spośród komentarzy wybierzemy trzy, które nagrodzimy książką Mateusza Lemberga „Dom węży”.

Na odpowiedzi czekamy do piątku 18 maja do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy w poniedziałek 21 maja.

3 komentarze

  1. Czym nnie zaskoczy? Po recenzji sądząc to uważaniem kobiet w kontekście ofiary. Teraz modne jest by postrzegać kobiety jako silne i samowystarczalne. Prawdziwe Superwomen! Chętnie przeczytam jak bohaterka książki poradzi sobie z tym co z gotował jej los.

  2. Nie czytałam żadnej z książek Mateusza Lemberga i sądzę, że będzie to dobry początek „znajomości” z tym autorem. Recenzja zachęca do przeczytania, intrygująca i „mocna” historia.

  3. Chciałbym przeczytać Dom Węży, bo po lekturze książek z serii z Witczakiem ciekaw jestem, co Autor upichcił tym razem – i co będzie tytułowym kłębowiskiem węży, wszak zwierzęta zawsze pojawiają się w powieściach pana Mateusza, a ten Ouroboros na okładce jest bardzo intrygujący 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: