nasz patronat

„Bukiet chryzantem” Kazimierza Kiljana pod naszym patronatem | Ciąg dalszy „Bukietu chabrów”

Szczęście na wyciągnięcie ręki. Objęliśmy patronatem wydaną przez Wydawnictwo Oficynka powieść Kazimierza Kiljana „Bukiet chryzantem”. To kontynuacja powieści „Bukiet chabrów”.

Justyna i Maciej odnaleźli siebie po latach. Ich szczęście jednak nie trwa długo. Rozczarowana kobieta postanawia więc skupić się na ukochanej pracy w antykwariacie. I nawet nie przypuszcza, ile niespodziewanych zmian to spowoduje.

Powieść „Bukiet chryzantem” to kontynuacja książki „Bukiet chabrów” – opowieści o starym antykwariacie, tajemniczym znalezisku i miłości. Oto pewien sędziwy antykwariusz, znając zamiłowanie Justyny do białych kruków, w podzięce za opiekę zostawia jej w spadku kamienicę i antykwariat. Zaskoczona i oszołomiona dziewczyna zaczyna nowe życie. Któregoś dnia znajduje tajemnicze listy…

Kazimierz Kiljan – pisarz i dziennikarz, autor wielu zbiorów poezji i powieści. Jest człowiekiem niezwykle wrażliwym na piękno otaczającego go świata, otwartym na ludzi i ich przeżycia duchowe. Te ostatnie absorbują autora w sposób szczególny. Lubi i potrafi pisać o uczuciach, o relacjach zachodzących między ludźmi, o ich troskach i marzeniach.

%d bloggers like this: