artykuł

„Wróć przed zmrokiem” Rileya Sagera pod naszym patronatem | Dziś premiera

Mroczna, przerażająca i wciągająca. ,,Wróć przed zmrokiem” lepiej czytać przy zapalonym świetle. Już dziś premierę ma powieść Rileya Sagera „Wróć przed zmrokiem”. Powieść ukazuje się nakładem Wydawnictwa Mova, pod naszym patronatem.

Kiedy Maggie Holt miała pięć lat, jej rodzice kupili Baneberry Hall: rozległą wiktoriańską rezydencję położoną w lasach Vermont. Nie minął miesiąc, kiedy całą rodziną uciekli z domu w środku nocy, zabierając ze sobą tylko to, co mieli na sobie. 

Ojciec Meggie opisał wszystko w powieści, która szybko stała się bestsellerem. Nawet jeżeli nie wszyscy wierzyli w przerażające wydarzenia i duchy, które tam opisał…

Dorosła Maggie wraca do Baneberry Hall. Jest zdeterminowana, aby wyremontować i sprzedać posiadłość. Ma również nadzieję, że powrót pomoże jej odkryć prawdę o tym, co wydarzyło się 25 lat temu.  

Bo każdy dom ma jakąś historię i jakieś sekrety. Niektóre naprawdę przerażające. 

,,Wróć przed zmrokiem” (Home Before Dark) łączy w sobie psychologiczny thriller z elementami klasycznego horroru. dając w efekcie powieść, której nie sposób odłożyć do ostatniej strony. Błyskotliwa narracja, niepokojący i mroczny klimat oraz stopniowo budowane napięcie sprawiają, że ,,Wróć przez zmrokiem” wciąga, intryguje i pochłania czytelnika aż do ostatniej strony. 

Riley Sager – pseudonim byłego dziennikarza, redaktora i grafika. Obecnie Riley jest pisarzem na pełen etat, jest autorem „Final girls”, międzynarodowego bestsellera, który ukazał się w 25 językach, oraz bestsellerów New York Timesa „The Last Time I Lied”, „Lock Every Door” i „Home Before Dark”.

%d bloggers like this: